Kontakta oss

Vi finns just nu på åtta orter och tre regioner i Sverige:

Region Öst: Stockholm (Sollentuna och Märsta)
Region Syd: Malmö, Göteborg och Borås
Region Mitt: Delsbo, Bräcke, Östersund och Laxsjö

Vi försöker alltid hjälpa Er så långt det är möjligt. Varmt välkommen att kontakta oss enligt nedan!

Sollentuna
Aniaraplatsen 4, 4 tr
Box 851, 191 28 Sollentuna

Regionledare Öst och Teamledare Jan-Olof Svensson, tel +46 10 70 80 515, josvensson@systra.com
Teamledare Peter Roslund, tel +46 10 70 80 521, proslund@systra.com

Märsta
Stationsgatan 3B
195 47 Märsta

Teamledare Cecilia Åberg, tel +46 10 70 80 614, caberg@systra.com

Göteborg
Varbergsgatan 2C
412 65 Göteborg

Regionledare Syd Stefan Andersson, tel +46 10 70 80 561, sandersson@systra.com
Teamledare Harris Telianidis, tel +46 10 70 80 562, htelianidis@systra.com

Malmö
Rörsjögatan 26A
211 37 Malmö

Teamledare Andreas Petersson, tel +46 10 70 80 542, apetersson@systra.com

Borås
Åsboholmsgatan 21
504 51 Borås

Teamledare Erik Wilén, tel +46 10 70 80 581, ewilen@systra.com

Östersund
Hamngatan 14
831 34 Östersund

Teamledare Tomas Björk, tel +46 10 70 80 651, tbjork@systra.com

Bräcke
Riksvägen 25B
843 31 Bräcke

Regionledare Mitt Kent Jonsson, tel +46 10 70 80 671, kjonsson@systra.com
Teamledare Maria Sträng, tel +46 10 70 80 672, mstrang@systra.com

Laxsjö
Laxsjö 199B
835 62 Föllinge

Teamledare Tomas Björk, tel +46 10 70 80 651, tbjork@systra.com
Kontoret i Laxsjö, tel +46 10 70 80 660

Delsbo
Edevägen 32
820 60 Delsbo

Teamledare Maria Sträng, tel +46 10 70 80 672, mstrang@systra.com
Kontoret i Delsbo, tel +46 10 70 80 630

Tillbaka till toppen
SYSTRA AB Org.nr 556540-0677 • Registreringsadress: Box 851, SE-191 28 Sollentuna, Sweden